Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Haberler

Anping Xingtai Hasır Co, Ltd

Sertifika
iyi kalite HY Kaburga Örgüsü satış için
iyi kalite HY Kaburga Örgüsü satış için
Ben sohbet şimdi
şirket Haberler

Anping Xingtai Hasır Co, Ltd

Hakkımızda

Anping Xingtai Hasır Co, Ltd Çin'in ünlü Hasır Alanı olan Hebei Eyaleti'nin Anping İlçesinde yer almaktadır. Bu şirket profesyonel üretim, işleme ve çeşitli tel örgü ürünleri satışı yapmaktadır.

Biz birinci sınıf üretim ekipmanları, güçlü Ar-Ge yeteneği, zengin deneyimleri ve tam denetim tel kafes ve dünya çapındaki müşteriler için işlenmiş ürünlerin tam sağlamak için anlamına gelir. Sunduğumuz tel örgü ürünleri, Genişletilmiş Köşe Boncuk, Delikli Köşe Boncuk, PVC Köşe Boncuk, Tle Örgü, Rulo Örgü / Rulo Çit, Alçı Sıva, Yüksek Eğimli Kalıp, Kaburga Çıta, Çerçeve Kravat / tuğla Kravat, Genişletilmiş Metal Sac, Çelik Bar, İnşaat Örgüsü, Kaynaklı Hasır Panel, Safty Net, Fiberglass Mesh vb.

Anping Xingtai Hasır Co, Ltd İş Yapmada Birinci Kalite ve İyi Şöhrete Sahip Olma Vizyonunu izler ve müşterilerimize kaliteli ürünler ve mükemmel hizmetler sunmaya çalışır. Şimdi ABD, Avrupa, Güneydoğu Asya ve diğer bazı ülkelere ihraç ediyoruz. Seninle uzun vadeli bir iş ilişkisi kurmak istiyoruz. Bize hoş geldiniz.

Pub Zaman : 2017-12-15 10:41:01 >> haber listesi
İletişim bilgileri
ANPING COUNTY JIAFU WIRE MESH MANUFACTURING CO.,LTD

Tel: 86-0318-7753558

Faks: 86-0318-7753558

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)